Sokak Kedisi Aşı

elift1234

Sürekli beslediğim bazen de eve girip çıkan sokak kedisine aşı yaptırmalı mıyım?

3 CEVAP

Merloli

Bence yaptırmalısınız hem kedilerin sağlığı için hem sizin sağlığınız için iyi olur en azından iç dış parazitini yaptırabilirsiniz ayrıca sokak hayvanlarına ücretsiz bakan veterinerler var oralara götürebilirsiniz

Salihaylmz

Eger maddi durumunuz varsa bence yaptırabilirsiniz iç dış karma kuduz lösemi

diablerose

eve giriosa tum asilarini yaptirin bence. hatta icdis paraziti 2 ayda 1 yaptirin