İlk Olarak Hangi Cins

Yeni bir köpek sahiplenmek istiyorum fakat 2. Deneyimim olacak sizce 2 . Bir deneyim için alman kurdu iyimi biraz araştırdım birde buraya danışmak istedim yavru olarak alacağım kendi eğitimini ben vermek istiyorum kolaymı zormu?

3 CEVAP

Salihaylmz

2 köpek büyüttüm biri almankurduydu eğer disiplinli bir şekilde eğitim verirsen çoğu köpek eğitilebilir bence kolaylıkla

Bir sürü video var ve ikinci deneyiminiz, bence eğitmekte zorlanmazsınız. Cins olmasına bence hiç gerek yok, iyi bir eğitimle her köpek istediğiniz şekli alıyor zaten. Polis timlerinde yavru seçerken köpeğin eğitime açık olup olmadığını anlamak için bir şey yapıyorlardı tam hatırlamıyorum ama o yöntem bayağı bayağı yürüyor yani bir araştırın. Her alman kurdu eğitime hazır olmuyor mesela, yavrunun karakteri etkili biraz da.

gulsundusmez

CİNS DEĞİL IRK KARDEŞİM IRK