Kedimin Ağzında Siyah Noktalar Var ? Acil Yardım

Gogomi

Merhaba arkadaşlar kedimin ağzında böyle siyah ben gibi şeyler var bunu bugün fark ettim bu büyük diğerleri nokta şeklinde bu nedir ? Veterinere götürmem lazım mı bilgisi olan yazabilir mi ?

5 CEVAP

Patili_1

Benim kediminde var eskiden de varmiydi eğer varsa kedilerin ağzında siyah noktalar normal oluyor

Tarcin016

Benim kedimde de var

Gogomi

Valla yeni fark ettim bende umarım ciddi birşey değildir

sultansbutler

sarman kedilerde (ben çil diyorum) olması normal. bir çoğunda da oluyor. içiniz rahat değilse tabi veterinere gösterin.

alabalik32

Sıkınca çıkıyorsa kedi aknesidir.