Yeni Katıldım Ve Sorum

Dogman

Merhaba ben yeni katıldım adım Osman 8.sinifa gectim Alman kurdu almayı düşünüyorum sizce doğru bir seçim mi vede onu bakabikecegim bir çevirili bahçem var sizce uygun mumyoksa başka köpek mı almalıyım ???? Bahçe evden uzak biraz 2-3 dk günde 1-2 saat ayırım kışın

19 CEVAP

Dogman

Evde baksam her zaman nerdeyse ilgilenirim

Dogman

.......

Cotontzu_Siri

İş işten geçti :P :D

Kadirbyrk

Bencede bu yaz al hem teogun bitmis olur hemde o zamana kadar sana tavsiyem cok arastirman lazim alacagin irk hakkinda cok sey ogrenmen lazim ornegin mesela alman kurtlarinda kulaklarinin diklesmesi icin kulaklarini ellememek lazim bu gibi seyler ve gercrktende bir kopek icin 1-2 saat cok az eger merak ettigin bir konu olursa buradan bizlere sorabilirsin ayrica youtubedende kral kopek ailesi kanalina giz atmani onrririm ve sunuda unutma kopek bakmak asla yemegini suyunu verip 10 dakika sevip oynamak degildir!