Kedimin Irkı Ne Acaba?

Corapveben

Kedim 2 aylık british shorthair olarak sahiplendik ama tekire de benzetenler var ırkı ne acaba?

9 CEVAP

tyguler

Bence tekir yani britishe benzetemedim

Ahmetemind

"Tekir" bir cinsi değil, kürk biçimini temsil eder. Tekir kürkünde bir british shorthair olabilir kediniz. Çok umursamayın bence bu konuyu, pek bir önemi yok

tyguler

Ama çok tatlı :)))))

AdaCoco

Kediniz tekir kürk deseninde bir British Shorthair muhtemelen. Irkının çok bir önemi yok.

Yüz tamamen british, kürk tekir. Çok şirin :D

Corapveben

Teşekkürler :)

emreovec

Moral bozmak istemem ama bu kedi british ise sokaktaki hayvanların yarısından fazlası british demektir :)

fettahaltuntas

british ama gördüğüm en tatlısı gibi birşey. Çok yakışmış kürkü maşallah çok şeker

British point olarak geçmekte, fakat ülkemizde bu renk ve desene tekir deniyor. Tüyü kadar ömrü olsun.