Crystalin Ürünü Hakkında

nil7

Arkadaşlar ben daha önce kedim için crystalinin 50 ml lık göz kulak ağız bakım solüsyonu almıştım internetten gözüne kulağına ağız içine kullanıyordum hatta kulaklarında mantar olduğu için siliyordum.. tekrar verdim sipariş 200 ml lık fakat deri ve meme bakım solüsyonu olarak geçiyor bunuda bu saydığım işlemlerde kullanmam sorun olur mu? Kullanan bu şekilde var mı yardımcı olur musunuz ?

2 CEVAP

Küçüğü ile büyüğü arasında hiçbir fark yok. Hem daha da uyguna geliyor. 200 ml olanı ben dişlerine de kullanıyorum. Yani sadece boyutu değişiyor :)

nil7

Evet daha uyguna denk geliyor 😊 200ml dan 50 lik kutuya boşaltıp o şekilde kullanacağım.
Emin olamadım göz kulak ve ağız yazmayınca.Teşekkür ederim.