Acil Yardim Sezeryan Olmuş Kedi!!

Arkadaşlar kedim 6 gün önce sezaryanla doğum yaptı aynı andada kısırlaştırma işlemi yapıldı tam 7 yavrumuz oldu. Ameliyattan sonra bi sıkıntı olmadı iştahı yerinde tavuk , yaş mama , kuru mama, ve tavuk suyu veriyorum hepsini yiyiyo ama burnunun ucu beyaz pembe degil eskisi gibi ve arada bebeklerin yanından ayrılıp evin icinde uzun uzun miyavlıyoyo ne anlatmaya çalışıyo anlamıyorum canımı acıyo acaba yada başka bi sıkıntımı var lütfen durumu yaşamış olan varsa cevap bekliyorum

3 CEVAP

Kedilerin burunları genelde koşturup kan akışı hızlanınca pespembe oluyor. Kediniz üst üste hem sezeryan hem kısırlaştırma ameliyatı geçirmiş burun rengine çok takılmayın bence. Bebekleriyle ilgileniyor ve iştahı da yerindeyse sorun yok demektir. Odaya olabildiğince az girin. Miyavladığı zamanlar kucağınıza alın yumuşak bir sesle sevin okşayın biraz. Kıyamam ona anne olmuş bir de :) 🥰

baranertaga

Sütü varken nasıl kısırlaştırdınız ki yavruları emzirdikten sonra yaptırsaydınız

Sezeryan olması gerekti ameliyat esnasında yumurtalıklarıda almış doktor sütü var ama maşallah 7 yavruda sağlıklı