Kedimi Nasıl Eğlendirebilirim?

aigenc

Herkese merhaba, kedim iki gün önce balkondan atladı ve sağ ön patisi zedelendi. Vet hekimi 1-2 hafta çok hareket etmemesini sağlayın dedi. Kedim çok oyuncu bir tip ve canı sıkılınca ne yapacağımı bilmiyorum. 2 hafta pek bi' uzun süre. Neler yapabilirim? Yatarak nasıl oyun oynayabilir

3 CEVAP

diablerose

oyuncagini yerden sürüyün havaya kaldirmadan ve kedinin yakınında tutarak

simbakedi

sırt üstü yatarken yukardan bir ip vs tutarsanız yattıgı yerden yakalamaya calısabilir ayaklandıgında bırakırsınız. su kedi oyuncakları var 3 katlı her katında top olanlar onlarla genelde oturarak oynamaya baslayıp yatarak devam ediyorlar onlarla oynayabilir varsa. baska da aklıma gelmiyor. bahsettiğim oyuncak bu
https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fwww.**********.com%2Ftower-of-tracks-3-katli-toplu-kedi-oyuncagi&psig=AOvVaw2U7Mov6LTF9yCkrEZs7u78&ust=1619533593433000&source=images&cd=vfe&ved=0CAIQjRxqFwoTCMDgmfeOnPACFQAAAAAdAAAAABAD

simbakedi

a d r e s e m a m a yazarsanız yıldızlı yere anlarsınız neyi kastettiğimi. yoksa o siteden alın diye değil örnek olması için attım