Kedilerde Bahar Alerjisi Olur Mu

diablerose

kedimin gecenlerde burnu tikali gibiydi. nitekim klinige gittik, antibiyotik, kortizon ve vitamin ignesi oldu. takip eden gunlerde antibiyotik 2 doz daha, digerleri 1 doz daha yapildi. en son dun gittik. bugun yine sanki biraz tikanmis gibi. antibiyotikten evvel kan testi vs yapilmadi buarada. surekli goturunce de hayvancik mutsuzluktan hasta olacak diye endiseleniyorum. acaba bahar alerjisi mi bu. buaralar nedense kilo da aldi. aklimdan tum gecenleri boca ettim. tavsiyelere acigim

3 CEVAP

adorablecats

Genellikle bağışıklık sistemi düşük kedilerde üst solunum yolu enfeksiyonları çokça oluyor. İmmun 44 isimli şurubu her gün verebilirsiniz. Eczanelerde satılıyor. Yetişkin kedi ise 1.5 cc verebilirsiniz. Eğer küçük ise biraz daha az verebilirsiniz. Kedi ve insan için takviye edicidir zarar vermez

diablerose

Gercekten cok tesekkur ederim

adorablecats

Rica ederim :)