Kedim Kusuyor

Kedimi perşembe günü kısırlastırdım. Cuma günü yemeğini koydum her zamanki gibi fitmin somonlu mamayı verdim ama her verdiğimde kedim 2 saat sonra kustu. 3 gün bu böyle devam etti. Veterinere sordum. Antibiyotik kaynaklı olabileceğini gececeğini söyledi. Ben de pazar gecesi sadece tavuklu mama verdim ve kusmadı. Bugün tekrar tavuklu mama verdim içine de cok az somonlu fitmin koydum ve kedim yine kustu. Eskiden yediği mamayı sizce neden kısırlastırdıktan sonra kusuyor? Yoksa baska sorun mu var

1 CEVAP

vodootrela

bazı aromalar bu dönemde kedilere değişik gelebilir. mamasını değiştirmenizde yarar var ama şu an kesinlikle değiştirmeyin. veterineriniz kontrolünde olsun. benim soruma da sormuşsunuz ama yeni gördüm kusura bakmayın. benim kedimin kusması kısırlaştırıldıktan birkaç gün sonra oldu belki beş gün falan olmuştur ama sizinki hemen olmuş. ama kedim ilk mama kustu ondan sonra beyaz kustu. tam iyiye gidiyordu ki bugün tekrar mama kustu. yani anlayamadım. pişman oldum resmen.