İmkanı Olan Baksın!

BuseDM

Bilgilendirme.

Arkadaslar merhaba petlebide kedimmmm isimli biri insanları kandırıyor petlebinin kendi numarası arayabilecek olan arayıp şikayet edebilirmi mesaj attı bana saçma sapan konuşuyor hatta profilime girip yoruma bakabilirsiniz insanları kandırıyor özeldende yazdı.

Evet normal bişey gibi gelebilir ama bence değil yani kendine yeni hesap açıcakmış ordan devam edicekmiş, Sizde kandırılmayın.

18 CEVAP

Hilalllllll

Yani şikayet mi edelim anlamadım ve size karşı kötü söz kullan mış küfür felan etmiş

Hilalllllll

Ya ben şikayet etme yerini bulamadım

tyguler

O mesajları yazan kişi delirmiş heralde

Hilalllllll

Tamam teşekkürler bilgi verdiğin içi.

BuseDM

Evet:(

BuseDM

Evet lütfen

BuseDM

@Hilallllll onun prifiline girip verdiği ilanları şikayet edebilirsin

Renklipati

Anladığım kadarıyla kedi satışı yapıyor değilmi, ayrıca kötü hakaret içerikli konuşmalar yapmış oludum

Renklipati

Petlebi bu konuda çok titiz asla müsade etmez konuşmayı şikayet edip iletirsen direk hesabı silinir bu konuda asla tavizi yoktur petlebinin

BuseDM

Nasıl edebilirim

Renklipati

Konuşmalar duvarda ve özel mesaj yerinde olunca direk şikayet et yeri çıkmıyor
Fakat sayfanın altında iletişim yeri var ordan sikayetini dile getir duvarını okumalarını işte o kişinin kullanıcı profil ismini de yaz

BuseDM

Tamam çok teşekkür ederim :))

baranertaga

Profilinizde bu kişiye gerekeni yazdım. Şimdi yalancılığa devam etsin de görelim

Patili_1

Bdn şikayet et bölümünü bulamadim ama inşallah kapatilir hesabi ve bidaha acamaz

Patili_1

Bdn şikayet et bölümünü bulamadim ama inşallah kapatilir hesabi ve bidaha acamaz