Irkı Nedir?

ylmzrr

Merhaba, ilk defa kedi sahipleneceğim. Bir tanıdığım vasıtasıyla şu ufaklığı attılar, sizce cinsi nedir? Burnunda mantar varmış galiba ne yapmalıyım? Daha sahiplenmedim

5 CEVAP

diablerose

hindistan cevizli eti pufla tekir kirmasi. burnu icin veterinere goturulmesi iyi olur

Zeeelis

Ankara kedisi kırması olabilir evet ama klasik beyaz anadolu kedisi de olabilir hem zaten ne farkeder ki ? Bakımla her sokak kedisi çok güzelleşiyor ,bu yavru da ak pak mis gibi olacaktır illa cins ya da kırma olmasına gerek yok.

ylmzrr

Ankara kedisi dediler, değil o zaman hocam?

diablerose

ankara kedisi kirmasi olabilir evet, nerdeyse bembeyaz cunku. kesin bisi diyemiorum bu konuda

MERQ

Ankara kedisi. İlla tek gözü farklı renkte olacak diye bir şart yok. Kulaklarından ve göz yapısından bağırıyor. Ankara kedisi beyaz olacak diye bir şart da yok. Büyüyüp, vücudu toparlanınca çok güzel bir kedi olur.