Kedim Köpeğime Saldırdı

TR_DAGA00

3 yaşındaki kedim 46 günlük pug yavruma saldırdı köpeğin gözü kanlandı birazdan vete götürcem ben nasıl bi araya getirecem bu hayvanları dier kedim umursamıyor ama küçük çok hırçın tecrübesi olan yazabilirmi

1 CEVAP

bizimkiler de başta yan yana koysak parçalayacaklar sanıyorduk, 2 gün sürdü sonra alıştılar. yanyana koyup başlarında bekleyerek oyun oynattık, aynı şeyi aynı anda yedirdik. şimdi mesela evde tavuk pişiyor koyuyoruz aynı kaptan yiyorlar beraber üst üste uyuyorlar. abi kardeş gibi düşünün böyle olaylar olması çok doğal. insan yavruları bile birbirinin saçını çekiyor ediyor olur öyle ama alışırlar. bir de kediniz için anti stress malt alabilirsiniz bu da onu sakinleştirir ve süreci hızlandırır.