Erkek Köpek İsim Seçimi

Emelsem

Merhaba, köpeğim erkek ve 2,5 aylık. İsim verme konusunda çok kararsız kaldık. Şuan Zeus olsun dedik ama yazılardan okuduğum kadarıyla isimlerde belli bazı harflerin olması ismini daha kolay öğrenmesini sağlıyormuş. Köpeğimin kolay alışabileceği güzel erkek isimleri konusunda önerilerinizi beklerim teşekkür ederim 😊

8 CEVAP

MERQ

Onda Zeus tipi yok daha çok Hermes.

Bu arada, sorununuzun cevabı da isimde.

zibityus

ismini öğrenmek değil de, sert ünsüzleri daha çok duyarlar. köpekler ismini değil, ismi söylerken çıkardığımız sesi beyninde işaretler. yani benim adım paşa falan demiyorlar sizin de tahmin edeceğiniz üzere. o nedenle bu harflerin olması sadece çıkan sesten dolayı kolay tepki vermelerine sebep olur ama ıslık öpücük de kolayca tepkisini çekebileceğiniz seslerdir. öğrenme gibi bi durum olmadığından istediğiniz ismi koyun derim

Renklipati

Reks ve Gece aklıma gelen
Ablamın köpeklerinin ismi 🤗

miupiu

ayyy insan ismi ama gatsby ve felix çok hoş

Merhaba asil olabilir

UYE

brown olabilir ayrıca harfleri daha iyi anllıyor diye bir şey yok köpeğe ne koyarsanız kısa zamanda çozuyorlar birde bonzo olabilir hayırlı olsun:)

diablerose

Herkül

Ali1994

Bobo güzel bence :)