Haftaya Kedimi Veterinere İç Dış Parazit Yaptırmaya Gitmem Gerekiyor

AdaCoco

Haftaya kedimi iç dış parazit yapmaya götürmem gerekiyor yasak var izin belgesi almam gerekir mi?

7 CEVAP

AdaCoco

@SevayBicici Teşekkürler.

SevayBicici

veteriner hekimin size watsapla göndereceği belge resmi ile gidebilirsiniz.

gulsundusmez

neden ense damlası almıyorsunuz iğne falan strese gerek yok hayvanlar sevmiyor zaten. Ense damlası alın gidin evde kendiniz enseye yapın

AdaCoco

@gulsundusmes Zaten orada da ense damlası yapıyorlar. Kedim benim yapmama izin vermiyor daha önce birkaç kez denedim.

gulsundusmez

boynundan tutun çat boşaltın 3-4 sn benimki de direniyordu çözdüm bu şekilde .neyse artık vet size bir yazı yazsın kaşelesin

alabalik32

Veteriner serbest. Pazartesi bende kontrole gidicem

edosh

@AdaCoco önceden alıp evde kendinizde yapabilirsiniz tabi muayene gibi bir derdiniz yoksa daha iyi olur kedi için hatta strese girmemiş olur.