Kedimin 2 Haftalık Yavrusu Büyümüyor Neden

Yavru büyümüyo 14 nisan da doğdu
Gözleri açılmadı

6 CEVAP

gulsundusmez

tövbe tövbe elleyip durmayın hayvanları rahat bırakın 2,5 3 haftalıkken açılır zaten

Kedim bize güveni fazla tuvalete giderken bize getirip kucağıma koyup gidiyor

Ahmetemind

Benim kedim 5 tane doğurdu, 4 tanesinin gözü 2. haftanın başlarında açıldı. Bir tanesinin gözü ise 3. haftanın başında. Bazen değişebiliyor, çok endişe etmenize gerek yok. Kedinin yeteri kadar emdiğinden emin olun sadece

buse_

Baştan hata yapmışsınız zaten çifleştirmekle üstelik aşırı normal bişey açılmaması, daha 2 haftalık.
Kediler hakkında bilgin yoksa zaten almicaksın '2 haftalık gözleri neden açılmıyor' saçma.

Lütfen ben asla kedi satın almam obir sokak kedisi olmasına rağmen yavrusunu bana emanet edicek kadar güveniyorsa bu benim sorunum değil

buse_

Ne alaka? 2 haftalık gözleri açılmadı demişsin bende normal dedim 3-4 haftada anca kendine gelir.