Kedim Yavruyu Isırıyor

Tek yavru inş öldürmez ilk doğum dua edin 2 haftalık yavru gözleri açılmadı

4 CEVAP

Ahmetemind

Zarar verme amaçlı ısırmıyordur. Isırdıktan sonra yalıyor ise hiç endişe etmenize gerek yok zaten. Yine de gözünüz orada olsun

Nolur bişey diyin

aslında çok fazla ve ciddi derecede ısırmadığı sürece bi problem yok diye biliyorum. genelde ısırdığında yavru ses çıkarana kadar, ders vermek amaçlı ısırırlarmış. biz de daha önce arkadaşımın kedisinde aynı durumu yaşamıştık. bir süre sonra bırakacaktır.

Teşekkürler