Kedimin Bir Pati Yastığının Rengi Diğerlerinden Farklı

AdaCoco

Merhaba, biraz önce kedimin pati yastıklarından birisinin renginin koyulaştığını fark ettim. Normalde böyle değildi. Sadece bir patisinde var. (Fotoğraf ektedir) Kısacası bir kısmında koyuluk var. Neden olabilir?

5 CEVAP

AdaCoco

Kedim 8 aylık yani onunla alakalı bir durum olduğunu düşünmüyorum.

Patili_1

Ben resimden koyuluk göremedim kirlenmis de olabilir hani

elifozzdemiir

normal leke gibi dusunun sorun yok bence

Beyzaduman

Büyüdükçe patide renk değişimleri olabiliyor, eğer kediniz yavruysa böyle bir durum muhtemelen.

AdaCoco

Evet normal leke gibi düşüneceğim sorun yo herhalde bir süre orayı çok fazla yaladı ama şu an yalamıyor.