Patiii

efruzg

Patideki soyulmaları Yen'i farkettim neden olabilir ?
Bide görseldeki vitaminden pet shopta bulabilir miyim? 40günlük kediye önerir misiniz ? Gimcat Baby Paste Uygun fiyatlı olmadığı için bir süreliğine erteledim daha sonra alacağım . Başka uygun fiyatlı kullandığınız vitamin leri yazarsanız sevinirim.

14 CEVAP

ursaminor

Valla açıkçası, 12,5tl baby tabsa vereceğinize 30tlye baby paste almanız daha yararlı olur bebe için.
Multi kiss ve milkbits var benzer ürün olarak. Ama 40 günlük bebe için kullanılması iyi midir bilemem.
Genelde iyi petshoplarda oluyor bu ürünler.

efruzg

Hangi sitede 30 lira ? Ben büyük gramlarına baktım sanırım 50tl gibi bi fiyatı vardı

Reyyanhan

Bunu alacağınıza macun alın daha uzun ve daha yararlı. Bunlar 4 günlük bişi.

ursaminor

Baby paste 50gr fiks zaten.
petlebide 29.95TL
*******ta 34,90TL
hatta çok daha ucuza da var internette ama tanımıyorum o siteleri hiç alışveriş yapmadım.
Bizim petshopta da 30TLye satılıyor ayrıca.

yasement

********* da 24.5 lira. Kargoyu falan bilmiyorum ama. Bazen magazalarina gidiyorum ben

Benim1kedimvar

Gimcat baby paste yi 11 aylık kedime kullansam olur mu acaba?

efruzg

Bu ********* sitesinin veteriner kliniğinin petshop u çıkıyor buradaki avmde gidip ordan bakacağım vardır umarım teşekkür ederim demekki ben büyük boya baktım cünkü fiyat fazla idi

efruzg

Olabilir bence suan bir yazıda okudum 6aylıktan sonra verilmesi tavsiye ediliyor ..

ursaminor

Kemik gelişimi için çok yararlı kalsiyum, taurin ve diğer vitaminleri içeriyor.
6 haftalıktan itibaren katı gıdalar verilmeye başlanır başlanmaz verilmesi gerekiyor aslında.
Nerede okudunuz? Güvenilir bir yer mi? Bilmiyor olabilir açıkçası yazan kişi. Çünkü 6 aylık geç baby paste'e başlamak için. Ne kadar erken o kadar iyidir.

@benim1kedimvar: siz zaten özellikle kullanın. Son yaşanan olaydan sonra kemiklerinin güçlenmesi gerekiyor.

efruzg

Bu vitaminleri araştırırken gördüm suan hatırlamıyorum siteyi .bu patisindeki soyulmalar neden olabilir mevsimden dolayımı?

ursaminor

kullandığınız kum kristal midir?

efruzg

Yok hayır

ursaminor

Bu çok tipik bir durum değilmiş. Ancak genellikle kuma olan alerjik reaksiyondan kaynaklanırmış. Ortam çok sıcak ve kuru olduğunda da olabiliyormuş. Kumun değiştirilmesini ve pati kremleri var onlardan sürerek yumuşatılmasını önermişler yabancı sitelerde veterinerler.

efruzg

Ortam çok sıcak ondan olabilir :(((