350 Gram Yavru Kedilerimde Pire Var Ense Damlası Kullanabilir Miyim

Ridvankorkmaz

350 gram iki yavru kedimde pire var ve anneleri yok herba max ense damlası kullanabilir miyim

10 CEVAP

burcingltkn

kesınlıkle kullanmayın belırlı bı aylık zamanı geçmeden kullaanılmaası asırı zararlı 4 ayı doldurmaası lazım

Tarcin016

Bence veterinere sorun ama daha çok küçükler.

Tarcin016

Arayıp sorabilirsiniz

sultansbutler

çok küçük yavrularda damla kullanılmıyor. yıkayıp pire tarağı ile tek tek almanız gerekli. kitten lady nin videolarına bakın nasıl yapılacağını gösteriyor.

burcingltkn

kesınlıkle kullanmayın belırlı bı aylık zamanı geçmeden kullaanılmaası asırı zararlı 4 ayı doldurmaası lazım

Ridvankorkmaz

Teşekkürler

Ridvankorkmaz

Pireler yavrulamış ne yapabilirim

dezgicavus

Yavruların ve yumurtaların gitmesi içşn dikkatlice yıkamanız gerekiyor. Büyüklerde tarak ile alınacak :( çok geçmiş olsun, umarım bir an önce kurtulursunuz. Yıkarken kullanılacak şampuan için veterinere mutlaka danışın, daha çok küçükler.

MERQ

Sirkeli banyo yaptıracaksınız. Kedilerin kafalarına kadar batacakları derinlikte bir leğene ortalama 45-50 derece su dökün, 1 su bardağı da elma, üzüm fark etmez sirke dökün. Daldırın kedileri, tırnaklarınızla masaj yaparak 4, 5 dakika yıkayın. Pireler suyun yüzeyinde toplaşırlar. Havluyla kurulayıp fön makinesiyle de kurutun ama ısıya dikkat edin uzaktan uzaktan, kedileri yakmayın.

Ridvankorkmaz

Sirkeyle yıkadım ana durmadılar ağladılar nutra Niwtox un toz pire önleyicisini kullansam sorun olur mu