Kedimi Tatile Götürüyorum

merhaba, kedimi ilk defa tatile çıkaracağım. nasıl davranmalıyım

3 CEVAP

bse_

Sizinle berabermi geliyor? Yoksa onu özel bir yeremi götürüyorsunuz?
Yanlış anlamayın ama Çok saçma bir soru, normalde nasıl davranıyorsanız tatilde de öyle davranıcaksınız, başka yere gideceği için stresli olabilir.

Benimle beraber gelecek. Orda uzun kalacağımdan dolayı götürüyorum. Normalde streslenmemesi için götürmezdim ama