Kum Önerisi

lilaaa

Uygun fiyatlı ve kokuyu hapseden iyi bir kum önerebilir misiniz

5 CEVAP

Elliiiis

Lindocat diyeceğim ama anında temizlememe rağmen koku anlamında beni pek tatmin etmiyor ama memnunum başka kum denemeye cesaret de edemiyorum gerçekten kokuyu 10/10 hapseden bir kum yok mu acaba

Kursademine

Feles kullandım çok güzel kum topaklanma güzel toz sıfır ama pahalı. ProLine kullandım topaklanma fena değil ama aşırı derecede tozlu. LindoCat kullanıyorum şuan gayet fiyatı uygun koku hapsetmesi güzel topaklanma güzel toz yok tavsiye ederim.

Elifsu17

Lindocat advanced multicat, Hayatımın kumudur

Elifsu17

Lindocat advanced multicat, Hayatımın kumudur

Ekindegss

Vancat aktif karbonlu gri bentonit kum kullanıyorum koku tutması çok iyi.