Kedimi Bahçeye Çıkartayım Mı?

baddem

Merhaba kediler için olan göğüs tasmasından alıp bahçeye ve alışırsa sokağımıza çıkartmayı düşünüyorum hem hava alsın hem de doğasında olduğu için tamamen eve kapatmak istemiyorum. Fakat sokağımızda çok kedi var ve tabi bahçeye de girip çıkıyorlar. Kedilerde birbirlerine bulaşan virüsler kedinin yerlere basıp sonra patisini yalamasıyla veya çim yerse onunla vs. Bulaşır mı? Kedim açık havayı çok seviyor fakat kediler arasında bulaşan FIP konusu korkutuyor. Sorun olur mu sizce?

16 CEVAP

Beyzaduman

@baddem
Benim kedimin kedi kulesi var , gününü hep orada geçiriyor oynuyor, orada yatıyor. Ama her kedi kullanmıyormuş, bu sitede böyle yazılar da okudum.