Nasıl Sakinleştirebilirim

buse_

Merhaba dün gece soru sormuştum, ve şuan da evde değiliz. Kedim başka kokular aldığı için rahatsız oluyor ve korkuyor, üstüne birde evde kocaman hırçın bir kedi var. Sahibi saldırır dedi zaten, kedimde oldukça korkuyor, yavru olduğu için ciyak ciyak bağırıyor dayanamıyorum artık, yardım lütfen.

2 CEVAP

matinycat

Evde bıraksaydın keşke söylemişler zaten o kadar küçük kedi gezdirilmez ki oyuncak gibi

buse_

Gezdiriyorum diye bişey demedim, işimiz vardı. Tek bi odada bile durmuyor evde tek napsın.