Kedim Kızgıınlıkta Mı Hamile Mi

kedicigim1054

kedime bu sabah mama vermek için kalkmıştım fakat evde bulmadım apartmanın hemen evin önünde bahçesinde buldum bulduğumda erkek bir kediyle yatıyordu .. onu alıp eve götüreceğimde ısırmaya cırmalamaya başladı biraz bekledim eve geri çıktım balkondan onları izlemeye başladım... sadece yatıyorlardı yarım saat sonra miyavlama sesi duydum.. çiftleşiyolardı.... aşağı geri indim kedimi almaya çalıştım fakat ısırmaya çalıştı kedim çiftleşti ama biraz sonra erkek kedi gitti eve getirdiğimde heryeri toz olduğundan banyo yaptırdım.... ve sonra uyudu... uyandıktan sonnra hala kızgınlık dönemindeymiş gibi davranıyordu yerde debeleniyordu falan sizce hamilemi kalıyodu yoksa hala kızgınlık döneminde mi bi mana veremedim ben

28 CEVAP

kedicigim1054

soruyu tekrar soruyorum hamile mi değil mi

kedicigim1054

aslında kızgınlığı atlatınca kısırlaştırmayı düşünüyorduk babamla ... birde bizim evimiz birinci katta kedim balkondan atlamış normalde hiç cesaret edemezdi atlamaya

PERIveLIDYA

Yavrulatmanız*

kedicigim1054

zaten ben kedimi sokatan yavruyken aldım sanırım 3 aylıkken

kedicigim1054

zaten ben kedimi sokatan yavruyken aldım sanırım 3 aylıkken

kedicigim1054

zaten ben kedimi sokatan yavruyken aldım sanırım 3 aylıkken

kedicigim1054

zaten ben kedimi sokatan yavruyken aldım sanırım 3 aylıkken

kedicigim1054

zaten ben kedimi sokatan yavruyken aldım sanırım 3 aylıkken

kedicigim1054

zaten ben kedimi sokatan yavruyken aldım sanırım 3 aylıkken

kedicigim1054

ayy pardon enter tuşuna fazla bastım

kedicigim1054

bakın annem yavru istiyordu fakat oda biliyor kısırlaştırmanın daha iyi olduğunu onu kısırlaştıracaktık kızgınlığının geçmesini bekliyoduk fakat sokağa kaçtı ve yavru kedi isteyen bir sürü yakınım var

kedicigim1054

sağolun cevaplarınız için teşekkür ederim

kedicigim1054

bak arkadaşım kedim 5 yavru doğurdu ama bu az bir rakam değil biliyorum bir kere anneliği tatsın diye böyle bir şey yaptık yakın zamanda da kısırlaştıracaktık.. fakat evden kaçtı onu erkek kedinin yanından almaya çalıştım ama beni ciddi şekilde cırmaladı kıhhhhladı alamadım .... sönra eve çıktım kolumdakı yarayı temizlemek için .... geri almaya çalıştım erkek kedi kaçınca kedimi alabildim.... kedim onu aldığım için kucağımda yine cırmalamaya ısırmaya çalışıyodu.. sanki bilinçli çiftleştirdim!! beni eleştirmek yerine yardım eden arkadaşlarıma teşekkür ediyorum...