Kedim Geceleri Çok Miyavlıyor

Nurakbass

Merhaba arkadaşlar sokaktan sahiplendiğim ve 2 aydır evde baktığım bir kedim var ve dış kapının önünde geceleri çok miyavlıyor dış kızgınlıkta değil daha 4 aylık dışarı çıkmak istiyor gibi eve alışamadı bir türlü. Sizce ne yapmalıyım bahçe de yaşayabilir mi tamamen onun mutluluğu için düşünüyorum

1 CEVAP

Beyzaduman

Yemek istiyor olabilir??
Benim oğlum da geceleri miyavlardı eskiden, son beslenmesini biz yatmadan ortalama 30 dk önce veriyoruz. Hem uyku yapıyor beslenme böylelikle.
Oğlum zamanla uyku düzenine alıştı. Işıklar kapanınca uyuyacağımı öğrendi artık. Sizin kediniz de zamanla bu alışkanlığı kazanır umarım. Yatmadan mama vermeyi deneyin bence. Uykularını getiriyor.