Sokak Kedileri Ne Yemeli

youjimeow

Her dışarı çıktığımda kedileri beslemek istiyorum.Pahalı olmayan uygun fiyatlı hangi mamayı önerirsiniz

7 CEVAP

Hilalllllll

veterinerden kilo cinsi kuru mama alabilirsiniz bende sokak kedisi besliyorum kuru mama ile kilosunu 10 liraya alıyorum

********* ürünlerine bakın

temiz

mama

Tavuk haşlayıp verin. Kasapta tavuk kırıntıları satılıyor kilosu 2/3Tl falan oluyor yanına da tavuk ciğer haşlarsınız aynı şekilde (paketi 5TL falan) enjoy, miço, friskies gibi mamalar sadece sağlıklarını bozuyor.

adorablecats

her gün yüzlerce sokak kedisi besliyorum. Bir çok pahalı mamayı vermeme rağmen yemiyorlar. Fiyat performans ürünleri olarak mito,micho ve bonocibo'yu tavsiye ederim. pişman olmazsınız

liawooz

Tavuk ciğer haşlayıp vermek kolay değil.kuru mama her açıdan daha avantajlı.Marka olarak mercy ve mito mama oldukça ucuz ve kediler yiyor.30 kilo mercy mama 260 TL civarı bir fiyatta.Mystic mama önerebilirim ancak ne kadar çok mama o kadar canın doymadı demek

AdaCoco

Tavuk haşlayabilirsiniz, BonaChibo, Micho, Mito, Reflex kuru mamalarını verebilirsiniz. Evde yaş mama da yapabilirsiniz. Ben her gün 20-30 tane sokak kedisi besliyorum, kedimin kısırlaşmadan önceki mamalarını veriyorum bu konuda şanslıyım.