Balkon İçin Uygun Çözüm

sarmonella

  1. katta oturuyorum ve kedim balkona çıkmaktan hoşlanıyor ama her kedi gibi kuş gördü mü ani hareketler yapıyor, çok korkuyorum. ne yapılmalı, uygun fiyatlı nasıl bir çözm bulabilirim. kedi filesi takan bir yerle konuştum. 700 lira fiyat veriyor, bunu karşılamam şu an mümkün değil. siz nasıl çözümler buldunuz, bana neler önerirsiniz, aydınlatırsanız çok sevinirim. sağlıklı günler

9 CEVAP

simbakedi

açıkçası biz balkona cıkardıgımızda sürgülü sineklik oldugu halde camları kapalı tutuyoruz. ben gun icinde 4-5 kere birkaç dklık da olsa sineklik kapalı halde kucagımda hava aldırıyorum. onun dısında evin icinden izliyor dısarıyı. suzionline instagram hesabında kedi sineklik gibi sabit hikaye var ordan belki buldugunuz bir çözüm daha uygun fiyata gelir bakabilirsiniz

Monserzk

Ben kedimi taşıma çantasıyla çıkarıyorum yüksek bir masanın üstüne koyuyorum etrafı görebiliyor o balkonda dururken bende işlerimi hallediyorum sık sık kontrol ediyorum gayet memnun fakat bende daha büyük bir kafes tarzı birşey yaptırmayı düşünüyorum daha geniş alanı olabilmesi için etrafı tamamen açık görmesi için sizde öyle yapabilirsiniz . https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSRaXm6HQCHnBlk7d2KPK4SRfRJ_yiiZJ4fuw&usqp=CAU bu tar bunun büyüğü nü düşündüm ben

alabalik32

Yelekli tasma aldım. Biz balkona çıktığımızda bağlıycam

Vallahi ben de çözüm bulamıyorum. Evimiz yazın çok sıcak oluyor ve cam balkonumuzu açmak zorundayız. Kedi filesi de gerçekten pahalı. Fikri, önerisi olanlara açığım

aysekrzm

benim de öyle bir sorunum var ne yazık ki. ben tasma alıp öyle balkona çıkarmayı düşünüyorum. çünkü dışarıyı izlemeyi çok seviyor.

Firuzecik

Uyguna plastik kümes icin teller var internette arastirin. 50 tlye ben gecen sene yapmistim. Camasir ipiyle duvara ve plastik kelepcelerle balkon demirine sabitlemistim.

eceyilmaez

çok ucuza mal edebilirsiniz 700tlye hiç gerek yok https://www.suzionline.com/kedi/kedi-filesi-kedi-sinekligi-nasil-yapilir/

dezgicavus

Benim de balkonun büyük olduğu için çok pahalıya geliyordu https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/pawise-kedi-balkon-koruma-agi-8x3mt-seffaf.html bundan aldım, memnunum. Ayrıca tel sordum burda nalburda, 1.5x8 metre yeşil kümes teline 210 civarı bir fiyat verdi ama balkonda üstte 20 cm açıklık kalınca Cesaret edemedim ben ona.

dibasenay

arkadaşlar kedileriniz balkon korkuluğuna çıkıyorsa tasma çok tehlikeli düşerse asılı kalır lütfen dikkat edin!!