Belediye Veterinerlerine Ne Kadar Güveniyorsunuz?

AdaCoco

Belediyenin veteriner kliniklerine ne kadar güveniyorsunuz? Kulağında küpe olup yavruları olan bir köpek gördüm o yüzden kuşkuya düştüm. Sokak hayvanlarını kısırlaştırmak için belediye veterinerine güveniyor musunuz?

13 CEVAP

Ixterene

Hiç

AdaCoco

@Ixterene Katılıyorum, sokak kedilerini ve köpeklerini veterinerler daha ucuz bir fiyata kısırlaştırıyor zaten. Ben sokaktaki kedilerimi özel veterinerde daha ucuz bir fiyata kısırlaştırdım.

Sıfır. Barınaktaki kedilerin önüne süt koyuyorlar hepsi ishalden kıvranıyor. Hepsi torpille gelmiş. Arkalarına yaslanıp maaş günlerini bekliyorlar.

liawooz

Ben kendi şehrimdeki belediye ve veterinerlerinden memnunum.

AdaCoco

@Afedersinizamasakinm Katılıyorum. Kısırlaştırdık dedikleri hayvanları kısırlaştırmıyorlar.

AdaCoco

@liawooz Hangi şehirdesiniz? Ben İstanbul'dayım.

tyguler

Güvenmiyorum

liawooz

Ben samsumdayım.Her yerde böyle değil sanırım ama bizim burda gayet ilgililer

Benim kedimin de kulağında işaret var. Ama geçen sanırsam işaret bıraktı :D trajikomik bir durum. Madem kısırlaştırmıyorsun, neden yanıltıyorsun insanları? Hadi şimdi bu kedi kısır diye güvenip aa arkadaş olurlar diye bir dişi alsam yanına? Sonuç? Hamile bir kedi, muhtemelen bakamayacağım 8/10 yavru. Sokakta hasta bir hayvan görürseniz yapacağınız her şey belediyeyi aramaktan daha iyidir. Ya gidip özelde yaptıracak, birkaç bin lira faturaya razı olacaksınız ya da orada en azından huzurla ve eziyet görmeden ölsün diye görmezden geleceksiniz. Öbür türlü bir seçenek yok.

AdaCoco

@Afedersinizamasakinm Çok haklısınız. Ben sokaktaki kedilerimi özel klinikte kısırlaştırdım. Ama veteriner hekim daha düşük bir maliyete yaptı sokak hayvanı olduğu için.

AdaCoco

@liawooz Evet, her yerde öyle değil.

AdaCoco

Güvenmemekte haklısınız.

alabalik32

Özensiz yarım yamalak kısırlaştırıyorlarmış.