Acil Kedim Ağlıyor

Ebrar00

Mecburi bir araba yolculugundayız arabaya binmeden önce tuvaletini yaptı suyunu içti karnı tok gelirken bu kadar huzursuz olmamıştı şimdi durmadan miyavliyor ve ağzını açıp köpeklerin yaptığı gibi dilini dışarı çıkartıyor arabayı durduurp kumunu indirdik suyunu mamasıni koyduk 20 dakika bekledik hiçbir şey yapmadı içmedi yemedi mecburen yola devam etmek durumunda kaldık an asla susmuyor miyavlıyor hep ne yapmam lazım

1 CEVAP

elifozzdemiir

strese girdiginde yemek yemiyorlar biraz daha bekleyin sakinlesecektir bizimki de oyleydi 1 2 saat sonra sakinlesti