Sokak Köpeği İçin Mama Önerisi

simbakedi

sokakta bir köpek var ve ona mama almak istiyorum. evde kedi beslediğim için cok bir bütçem de yok. petshoplarda bulabileceğim kötü olmayan mama öneriniz var mı. özellikle yaş mama almak istiyorum ama market yaş mamalarına hiç güvenmiyorum. önerileriniz neler?

4 CEVAP

Sznyll

Migrosta bonnie diye bir marka var uygun fiyata onu tercih edebilirsiniz. Yaş mama içinde aynı markaya bakabilirsiniz. Evde yağsız tuzsuz makarna haşlayıp mamayla karıştırıp verirseniz sokaktaki hayvanlar için hem daha fazla mamanız olur hem daha doyurucu olur. Köpekler hakkında pek bir bilgim yok benimde. Markette ne bulduysam alıp veriyorum arada. Karınları doysun yeter aslında onlara biraz sevgi biraz mama yetiyor ♥️♥️

Bir tık iyi bişey yesin derseniz golosi öneririm

Ixterene

Jungle alabilirsiniz

simbakedi

bonnie markayı ben de gördüm ama köpek mamaları hakkında bir bilgim olmadıgı icin guvenip alamamıstım cok sagolun