Lütfen Yardımcı Olun

Aysehuner

Merhaba 8 aylık bir kedim var günlerdir sürekli uyuyo önceden bu kadar uyumazdı gece uyanıp oyun oynuyo ama hiçbir şey yemiyo neden olabilir nasıl yemek yemesini sağlayabilirim. Malt yerken yerinde duramazdı aşırı seviyodu asla yememezlik yapmazdı ama malti da yemiyo

4 CEVAP

Mevsim geçişinden olabilir mi acaba ya da kızgınlık döneminden çıkmış veya girecek olabilir. Yani şu ara benim kedim de öyle 9 aylık yeni kızgınlıktan çıktı ve iştahı çok yok. Asla yerinde durmayan bir kedi bugün baya uyku halinde. Balkona bayılırdı ama bugün içerde daha çok. Deli gibi koşardı koşmuyor oynamıyor uyuşuk gibi. Umarım mevsimdendir kedilerimizin bu durumu

Aysehuner

Kızgınlıktan çıkalı 1 ay oldu tekrar girer mi bilmiyorum mevsim geçişinden olabilir belki

Benimki 15 günde bir giriyor. Tam toparlıyor tekrar giriyor. Sizin baya olmuş girebilir tekrar. Bir şey yemiyorsa bu dönemde en sevdiği yaş mamayı yedirmeye çalışabilirsiniz gerekirse elinizle, rica minnet. Ama içinizin rahat etmesi için veterinere gitmenizi tavsiye ederim

Aysehuner

Çok teşekkür ederim