Kedim Yatağıma İşiyor

Gldrna

Kedim ikidir yatağıma işiyor. Evde iki tane kedim var ve küçük olan yatağa işiyor. Nasıl vazgeçirebilirim :(((

10 CEVAP

bse_

Kokusunu bırkamaya çalışıyor olabilir, ama yinede buraz tuhaf. Yatağınızın üstüne folyo serin, hem ses çıkartır hemde rahatsız eder üstüne çıkamayınca yapamaz zaten, sabahtan serin akşam uyurken çıkarırsınız.

Sznyll

Sirkeli suyla silin. Yatağınıza yaptığında biraz kızabilirsiniz yanlış bir şey olduğunu anlar. Birde yatağınıza geçmesin diye serilen bir şey var adını hatırlamıyorum ondan serebilirsiniz. En azından yatağınızı kurtarırsınız.

Beyzaduman

Kokuyu iyice çıkarmak çok önemli. Kediler çok iyi koku alırlar, size kokmasa bile belki o kokuyu alıyor olabilir. Yatağı sirkeli suyla silip(kedi idrarına nane yağı da çok etkilidir.) iyice havalandırmanız gerekli. Tuvaletini de temiz tutmaya özen gösterin. Umarım işinize yarar:)

diablerose

basligi gorunce kesin dedim birden cok kedisi var. kucuk olan kiskanclik yapiyor. sizi öbürunden kiskaniyor. kiskanmasina gerek olmadigini hissettirin. diger kediyi opup severken onu da eş zamanli sevin oksayin

Kediniz erkek mi? Erkek kediler cok yapiyor ama genelde köşelere yapiyorlar diye duymustm. Yataga isediginde kalan ıslaklığı bi havlu kagitla alın sonra kumunun icine atın. Kokuyu orda alip kuma yapmaya baslayabilir. Sonra da yatagi temizlersiniz. Karbonat ve beyaz sirkeyle temizlenio sanirim youtubeda vardi bikac oneri. Eger kuma yaptgni goruseniz odul mamasi verin. Hatta kuma kakasini yaptgnda da verin odul mamasi. Bu da teşvik edebilir

diablerose

kum kaplari ortak mi kedilerinizin

yusufala

otrtak olması ayırın ve bir süre yatak odalarına sokmayın kumuna yapacaktır

Gldrna

Kedim dişi ve 6 aylık 5 aydır bende. Son 1 haftadır iki kere oldu daha önce böyle bi problem yoktu. Kumu da genelde temiz. O yüzden bilemedim depresyona mı girdi nedir :(

Gldrna

Evet ortak

diablerose

Bi kum kabı daha alirsaniz daha iyi olur. Cok fazla 'benim belalı kedim' programini izledim. ordaki adam surekli kedi sayiniz kacsa bi fazlasi kadar kum kabiniz olsun diyor. o kdri bana abarti geldi de hic degilse kedi sayisiyla esit olabilir