6 Kedili Eve Kum Önerisi

mathildia

2 yetişkin 4 yavru kedim var. Kokuyu en iyi hapseden uzun süre kullanılabilir kum arayışındayım. Büyük ihtimal ever clean almam gerekiyor. Ever cleanın hangi kumu aradığım kriterleri en iyi şekilde karşılıyor deneyen arkadaşlar yardımcı olursa çok mutlu olurum. 6 kedim var ve eve gelen kişinin kedi olduğunu anlamayacak kadar iyi bir şey arıyorum lütfen yardımm

5 CEVAP

diablerose

ever cleanin multicat diye bi turu var, ben olsam onu alirdim

adorablecats

Genellikle sokak kedileri için çok fazla kum alıyorum. Bu yüzden pisi pisi'nin kumlarını tercih ediyorum. Her tuvalet sonrasında kum temizlenmeli. Aksi takdirde hangi kumu kullanırsanız kullanın koku yapacaktır. Evdeki kedimin kumu balkon içerisinde. Tuvalete gideceği zaman kapıyı açıyoruz. Böylece koku olsa bile ev içinde olmuyor

Elifsu17

Lindocat advanced multicat güzel bir kum, denenebilir

cakilgunes5

Benim 3 kedim var be 3 kum kutusu var sizde 2 veya 3 kutu kullanin derim tek kutuda uzun süre kullanmak pek mümkün olmuyot

liawooz

Kedi sayısından 1 fazla kum idealdir.Sizde en az 5 kap olmalı