Kedimin Bizden Korkuyor Mu?

Sznyll

Dün kısırlaştırılmasına rağmen bugün aşırı aşırı bir enerjisi var. Her yerde koşuşturuyor. Ya da bizden korkuyor. Tam anlamış değilim. Yanıma geliyor bana bakıyor bakıyor sonra bi anda üzerime atlıyor. Elimi hareket ettiriyorum hemen kaçıyor. Kafasını seveyim diyorum saldırıyor sonra tekrar kaçıyor. Dikişi var diye çok oynatmak yormak istemiyorum. Ne yapayım oyun oynayayım mı onunla yoksa bir süre kendi halinde mi kalsın? Bir de bizden korkuyor mu oyun mu yapıyor anlayamadım.

4 CEVAP

zba7

Çok koşturmalı atlamalı oyun oynatmayın birkaç gün.Kendi haline bırakmanızı tavsiye ederim. Bırakın kendisi gelsin, sevdirsin.Ameliyattan çıktı ve onu veterinere siz götürdünüz size biraz kızmış olabilir. Bir iki gün yaş mama vererek gönlünü alabilirsiniz.Aynı zamanda kendisini hızlı toparlaması için de iyi olabilir.

simbakedi

bana oyun oynuyormus gibi geldi benim kedim de ayni bu sekilde atlayip evde icine cin kacmis gibi kosuyor surekli. belki hareketsiz kaldigi icin enerjisini atmaya calisiyordur. ama benim kedim kisir degil o yuzden bu ornekle bagdasir mi bilemiyorum

Mervulk

Benim kedimde aynı sekildeydi hatta dikişlerini bile kanatmıştı ama pek sorun olmadı

Mervulk

Benim kedimde aynı sekildeydi hatta dikişlerini bile kanatmıştı ama pek sorun olmadı