Kedim Uykusunda

Berrefilizzz

Kedim uykusunda az önce patileri ve bıyıkları titredi dürttüm kaldırdım hemen kaçtı kedisine olan var mı sanki korkunç bir rüya görmüş gibi tedirgin oldu normal midir

4 CEVAP

Ixterene

Normal

Beyzaduman

Rüya görmüş:)))

Patili_1

Normal eğer yeni sahiplendiyseniz eski kardeşlerini fln görüyordur yoksa rüya görmüştür aynı şey ztn de : )
Benim de bi iki kere oldu bende uyandırdım uyandığı anda da öptüm sevdim sonra mirladi fln yani sizde sevebilirsiniz hemen kabus da görmüş olabilir bilemeyiz🤷‍♀️🤷‍♀️

bse_

Benim kedimde de sürekli oluyor, rüya görüyordur :)