Acill Ne Olur Bakın

Hilalllllll

arkadaşlar iyi günler sokak emziren kesimin kuyruğunun altında tüy dökülmesi gördün veya daha önceden de vardı ben fark etmesim veya normal mi orada tüy olmaması şimdiden çok teşekkür ederim

6 CEVAP

bir kızarıklık yok ya da yara gibi olmamış bana pek önemli gibi gelmedi açıkçası eğer açıklık büyümeye devam ederse mantar için kullanılan trosyd diye bir krem var 18-20 lira gibi bir şey fiyatı onu sürebilirsiniz belki mantardır

UYE

veterinere götürmeniz en iyisi ama pek bir şey anlamadım önemli birşeye benzeemiyor

baranertaga

İsterseniz veterinere bir resimlerini atın belki bir fikir verebilir

Veteriner hekiminize danışın fotoğrafları ona atabilirsiniz. En sağlıklısı bu olur...

Hilalllllll

veterinlere danıştım uyuz mantar olabilir dedi bir kaç gün gözlemleyin dedi

Hilalllllll

ve bide sokak kedisi olduğu için yaş mama ile beslemeye başladım dün o alerji vesayre yapmış olabilir mi mama kuzu etli &pirinç yazıyor