Kedi Sahipleneceğiz 2

Insan

Merhaba erkek bir kedi sahipleneceğiz ailem kısırlaştırmaya karşı kısırlaştırmanın artılarından bahsettim biraz ama hala çok da sıcak bakmıyorlar nasıl ikna ederim?

19 CEVAP

AdaCoco

Kısırlaştırmayınca sürekli miyavladığını, agresifleştiğini, evden kaçmaya çalıştığını ve evden kaçınca hastalık kapabileceğini ve son olarak da çiftleştirmenin sağlıklı olmadığını söyleyebilirsiniz. Kediye yapılabilecek bir iyilik olduğunu söyleyebilirsiniz kısırlaştırmanın.

liawooz

Ailenizde haklı evin b*ktan geçilmesini istiyorlar herhalde.Erkek kedi kısırlaştırılmazsa etrafa çişini yapar ve kokudan dolayı %90 evden atılır yavrucak.kısır bir kedi sahiplenin yada ailenizi bş şekilde ikna edin

AdaCoco

Son olarak da yavruları sahiplendirmenin zor olacağını söyleyebilirsiniz.

AdaCoco

@Insan Asıl kısırlaştırmamak eziyet olur. Kısırlaştırmayınca olan şeyleri anlasalar keşke.

Edaznn

Kedilerin ben baba olamayacağım diye üzülmüyorlar :D Hayvana neden eziyet oluyormuş tam olarak? kısırlaştırmazsak asıl o zaman eziyet olur.. ve belirti hafif hafif göstermeye başladıysa direkt götür, çünkü daha sonra çiş bırakıyor etrafa, o çişte hormonlar yoğun olduğu içinde ağır kokuyor. Ondan sonraki evrede zaten koku bırakma, işte o zaman ailene bir şey demene gerek kalmadan, ailen kafalarını duvara vuracak neden kısırlaştırmadık diye :d

eceyilmaez

merak etmeyin bıraktığı kokuyu alınca vazgeçeler :D

Ixterene

Ailenize direk bu yazıyı okutun lütfen.

1.Kedilerin ömrü uzar.
2.Başınıza 10 tane yavru kalmaz.
3.Kanser riski azalır
4.Aileye daha sadık olurlar
Daha neler neler var

AdaCoco

En son olarak da koku bırakmanın dayanılmaz olduğunu söyleyin.

Insan

Kısırlaştırmanın faydaları ile ilgili çok şey saydım ama anlamıyorlar.Ben öyle bir şey yapmam.Hayvana eziyet olur. Gibi şeyler sayıklayıp duruyorlar

mariaa

Kedinin etrafa sürekli çiç yapacağını söyleyin

Neden ikna etmeye çalışıyorsunu ki? Tamam diyip geçin, kedi kızgınlığa girdiğinde kokudan miyavlamadan rahatsız olup paşa paşa kabul ederler kısırlaştırmayı.

mihriii

koku bırakır kısırlaştırmak zorunda kalırlar büyük ihtimal ikna olmazlarsa

mihriii

ama alışabiliyorlarmıi koku bırakmaya alışmadan kısırlaştırmak lazım :/

simbakedi

sahiplendikten sonra koku biraktigini soyleyin korkudan kisirlastiracaklarini dusunuyorum :D

Insan

Güncel