Köpek İçin Multivitamin

Cotontzu_Siri

Köpeğimin yediği mamanın değerlerini yetersiz buluyorum, multivitamin takviyesi yapmak istiyorum. Tek ürün kullanacağım ve fazla pahalı olmamalı, ne önerirsiniz?

20 CEVAP

Cotontzu_Siri

ursaminor
Teşekkür ederim.

HAY_DOST
Evet. Ama tüy kestirmek için gittiğim veteriner elime tutuşturdu ve ailem bitene kadar kullanmaya zorluyor. İlk başta yiyordu, sonradan yememeye başladı. Babam da Migros'tan Bonnie marka yaş mama aldı onunla karıştırıyorum. Bu kadar iyi beslenirken nasıl bu hale geldik ya? :/ İtiraz edince de kızıyorlar.

HAY_DOST

Ne kullanıyorsunuz ki mama olarak?

ursaminor

gimdog
gimdogun küçük ırklar için multivitamini varmış canım zaten. Sen buna bakmadın mı?

ursaminor

https://www.************.com.tr/beaphar-multi-vitamin-paste-kopek-vitamin-macunu-100-gr?gclid=Cj0KEQjwkN3KBRCu2fWmy9LLqN4BEiQANP9-WlEQ8-n3cgVpONjyuDMNWgkCZhJVBI6ojvOOTVBJZZIaAt9u8P8HAQ

HAY_DOST

Proplani kötülemiyor muydunuz SİZ?

dollfacepersian

Cotontzu_Siri
Ben vitamin alırken içerikleri vitamin miktarlarını karşılaştırıyorum. Birde kedilerin bir vitaminden belli bir miktar alması gerekiyor. Mesela A vitamini günlük doz 10,000 IU
Köpeklerin de bu şekilde günlük olarak belli bir miktar alması gerekiyorsa,ürünün bu miktarı içerip içermediğine bakarak alabilirsiniz

yasement

Siri king pet shopun şubesi olması lazım orda. Yaş mama vitamin çeşitleri zengin bizim buralardaki şubelerde. ordakinde de vardır.

Cotontzu_Siri

dollfacepersian
Bir bakayım. Teşekkürler.

yasement
Şu an yazlıktayım. Yakında değil King Petshop şubesi, petshop bile yok.

yasement

Kuşadasındayım demiştin diye. Orda var diye biliyorum, evlere de getiriyolar çok çok uzak değilse getirirler sanırım

Cotontzu_Siri

Kuşadası'nın en dibinde, milli park tarafında, Güzelçamlı'dayım. En yakın veteriner bile Kuşadası'nda (elime mama tutuşturan). Gitmesi 45 dakika sürdü. Ailem beni oraya bunun için asla götürmez. Teşekkürler.

yasement

Anladim. Kadinlarda falan olsaniz muhtemelen eve servis olurdu da oraya getirmeyebilirler dogru.

yasement

Kargoyla degil de kendi araclariyla getiriyolardi

yasement

Her subesi yapiyor mu bilmiyorum tabi. Kusadasi subesini bilmiyorum.

yasement

Rica ederim

Cotontzu_Siri

Proplan. Yetişkin maması ama benim köpeğim yavru. Ayrıca içindeki et oranı ve analiz değerleri Siri gibi hareketli ve hızlı büyüyen bir yavru için yeterli değil.