Kedim Bilerek Kumunu Dağıtıyor

cerenhaylaz

8 aylık erkek kedim var son zamanlarda sürekli ara ara gidip kumunu eşeleyip dışarıya dağıtıyor. tuvaletini yapmadığı zamanlarda yapıyor bunu aşırı fazla miktarda dışarıya kum saçılıyor. bunun nedeni ne olabilir?

2 CEVAP

simbakedi

bir sorunu olabilir mi idrar yollari ile alakali gidip belki tuvaletini yapamiyordur

diablerose

kumunu bol doldurunca bnmki de oyle keyif yapiyor. yatak gibi yatiyor ya da icinde cirpinip kumları saciyor. suda oynayan cocuklar gibi kumda oynuyor.