Kaka İncelemesi

Maumau

Kedimin kakasını incelemek için flash tuttum. Kum kabının verdiği kürekle ezip bakınca sanki yeşillik var gibiydi ama flashsız bakınca da normal duruyor. Sizinki de öyle mi

17 CEVAP

diablerose

kedinizin kakasini kedi dışkılarken inceleyin, kedi rahatsiz olur sanmayin olmuyorlar, hatta dibinde olmaniz onlara guven verir.

ailur0phile

Kedi çimi yiyor mu yeşil gördüğünüz şey belki o dur. Veya yediği başka bir şey. Ispanak vs.

Berrefilizzz

Arada bizde de öyle renk farklılığı oluyor normal bence

Beyzaduman

Kullandığınız mamanın tanelerinin renklerinin içinde yeşil bulunuyorsa o sebepten de oluyor böyle durumlar.

emreovec

Kedilerinizi biraz rahat bırakın.

UYE

böyle başlık olurmu ya :) sorun yok merak etmeyin kan olmadığı sürece bir sorun yok

Maumau

Benim kedim cok rahatsız oluyor. Mahremiyetine dokunulmuş gibi hissediyor ve kum kabı da kapalı kum kabı.

Maumau

Yppp

Maumau

Uppp

Maumau

????????

Upp atmanıza gerek yok bence vete sorun

Maumau

Sanane

Maumau

Hayır bir şey demiyor. Flash tutunca rengi öyle. Onun dısında normal gözle rengi aslında kahverengi. Sadece flash tutunca

Maumau

Dediğim renk yemyeşil değil aslında belli belirsiz bi yeşil renk

Maumau

Uuuu