Sığır Etli Yaş Mama?

efruzg

Kedime sığır etli yaş mama verdim dolaptan çıkarmıştım ısınsın diye tabağa koyarken farkettim gerçekten çok farklı bir kokusu var.acaba bozulmuş mu yoksa kokusumu öyle sıgır etli yaş mama kullanan varmı? Kullanma tarihi var daha

6 CEVAP

PERIveLIDYA

Daha önce açmış mıydınız yoksa yeni mi açtınız? Üzerinde delik falan var mı? Bir de buzdolabına koymadan önce ya da siz almadan önce sıcak yerlerde kalmış mıydı?

efruzg

Delik Yok Yen'i actım aldığım yerde dışarda rafta idi yani alalı olduda Yen'i actım

efruzg

Acaba koku mu farklı

Benim1kedimvar

Markasi ne

efruzg

Markayı suan hatırlamıyorum ama dün biraz verdim birşey olmadı acaba kokusumu kötü :(

efruzg

Riske girip te tekrar vermek te istemiyorum daha açılmamış bir kutu daha var