Hills İ/D Muadil Mama?

pongul

merhaba, elimdeki sınırlı sayıda hills i/d yaş mama bitti. kurusunu zaten bulamamıştım çevremde. i/d muadili bir prescription mama önerisi olan var mıdır?

3 CEVAP

yasement

Farminanin da veteriner mamalari var bi suru cesit. Ama muadili de yine veteriner soylemeli bence.

pongul

aldığım veterinerde de stok bitti. advance var (bu ara vetlerde advance görmekten de gına geldi) ama onun da kontraendikasyonlarından biri 6 aydan küçükler ve hala ufak kedilere yazmaya yeltenebiliyorlar bu mamayı o da ayrı konu. bu yüzden başka bir vetten mama edinsem dahi muadil gastro mama örnekleri duymak istedim üyelerin "deneyimlediği" varsa. herhangi bir vetin tavsiyesini körü körüne almak istemem. güvenmiyorum. burada denenmiş önerileri de aklımın bir köşesine koymak isterim elbette.

milodelisi

Bence tekrar bir yerden edinin, prescribtion mamalar veterinerlerde bulunuyor diye biliyorum sadece. Vet reçeteli diye de geçiyordu. Veterineriniz gözlemleyip uygun görmüşse bir bildiği vardır, devam edin imkanınız varsa.