Alice Mi Spectrum Mu?

betultekin02

Anket

Spectrum
(7 oy)
Alice
(2 oy)
Toplam (9 oy)

Çok büyük bir besleme bölgemiz var. Oradaki kedilerimiz için Spectrum ve Alice arasında hangi markayı önerirsiniz ve neden? Ben inceledikçe kafam karıştı. İkisinin de kendince daha iyi yönleri var.

4 CEVAP

liawooz

Her iki mama arasındaki fiyat farkı oldukça fazla,aynı veya daha düşük fiyata daha güzel mamalar alabilirsiniz

liawooz

MyStic

Et oranı fazla,tahıl yerine esmer pirinç ve sebze kullanılmış,kül oranı yüksek değil.

Bunun dışında dr.sacchi markada olabilir.spectrum gibi bir mama yerine MyStic alıp 2 kat fazla mamanın olabilir ve o kadar kedi doyar.mystic dışında

BonaCibo (kül oranı biraz fazla),Dr sacchi ,brit,golosi gibi markalarda olabilir

betultekin02

Güncel

betultekin02

Siz hangi mamayı önerirsiniz?