Kedim Benden Uzaklasmaya Basladi

drexssi

kedimin hemen hemen her seyiyle ben ilgileniyorum ama son zamanlarda benden kacmaya basladi, sürekli saklanıyor asla yanima gelmiyor. ben yanina gidince kalkip baska yere yatıyor. baskalarina kendisini zorla sevdiriyor ben ise onu zorla seviyorum. artık cok uzulmeye basladim

3 CEVAP

Elliiiis

çok üzücü bir durum olduğunu düşünüyorum hatta hissediyorum. Acaba onun kızacağı veya korkacağı bir şey mi yaptınız yoksa durduk yere mi bu tavırlar?

Pufininelifi

Hasta olduğunda 5 gün hap içirmek zorunda kalmıştım. Kedim beni gördüğü anda kaçıyordu. Ödül mamalarıyla, yaş mamalarla ve bir de yoğurtla gönlünü almaya çalıştım. Sevgimi ilgimi üstünden eksik etmedim. Bir süre sonra eski haline döndü. Sevmeyeceği şeyler yaptığımda (tırnak kesimi, diş fırçalama...) hemen arkasından ödül maması veriyorum. Sizde deneyebilirsiniz.

drexssi

bazen kızıyorum ona ama bu kadar uzaklaştıracak ksdar değil. sevdiği ojun hoşlanmadığı ama yapmak zorunda olunan her şeyi ben yapıyorum. belki de bundandır zorla yaptığım için