İştahsızlık Ve Tüy

Ailurophile

Kedim çok fazla tüy döküyor düzenli tarayıp malt vermeme rağmen maltı da yemiyor mevsim geçişindendir diye düşünüyorum ama uzun süredir böyle bu durum herhangi bir sıkıntısı da yok keyfi yerinde ama mamasını da eskiden günde iki öğün yerdi son aylarda bir öğünü bitirmiyor memlekete gittiğimde erkek arkadaşıma bırakmıştım orada iştah sorunu da tüy sorunu da olmamış acaba benden mi uzaklaşıyor sebebini bilen veya bir çözüm önerisi olan var mı?

2 CEVAP

simbakedi

son zamanda evde bir degisiklik yaptiniz mi evdeki bir sey onu strese sokmus olabilir mi

Ailurophile

taşındık ama üzerinden zaman geçti tam alıştı tüy dökmüyor artık dediğim yerde tekrar başladı