Kedim Arada Goz Kırpıyor Sizce Ne Diyor Olabilir ???

Zeynooo

Kedim nadirde olsa iki üç kez üst üste tek gözünü kırpıyor. Anlam veremedim sizce ???

3 CEVAP

tugcesenbas

Eğer bunu size bakarak yapıyorsa **Odada gözlerinizi gezdirirken bir an kedinizin gözlerini size dikmiş size bakıyor olduğunu fark ettiğiniz oldu mu hiç? Bu sırada gözlerini de yavaşça kırparlar. Bu bakış aslında sizin için bir ayrıcalıktır. Kediler sadece güvendiği ve tanıdığı insanlarla göz teması kurarlar. Göz temasına eşilk eden birkaç yavaş göz kırpması kedi öpücüğü olarak da adlandırılabilir. Sevgisine karşılık vermek için siz de göz kırpın :)**cevabı bu şekilde.

Zeynooo

Tsk ederim

tugcesenbas

Rica ederim, ne demek.