Luna Ve Karga

ecmerdmr

herkese merhaba,

kedim camdan dışarıyı seyretmeyi her kedi gibi çok seviyor. ancak birkaç gündür özellikle sabahları kedim ne zaman camdan dışarıyı seyretse bir karga geliyor ve lunayı korkutuyor hatta dün camdaki tele zarar verdi karga. ne yapabiliriz? en çok bilinen usul cd mi taksak acaba?

9 CEVAP

abyso_os

Benim kedimin de sapık bir kargası vardı yuki yavru oldugu icin korkuttu onu. Hatta kıyamam titremişti korkudan. Sonra ben karga geldiğinde direkt cama çıktım sanki anladı gelmeyi bıraktı. Şşşşttt falan yapıyorum karga sesi duyunca belki etkili olabilir artık gelmiyor

diablerose

kargalar gercekten belali ve kinci oluyor. kovun kargayi ancak fazla rencide etmeden kovun

abyso_os

Evet üst yoruma katılıyorum üstüne bir şey atmayın sakın yani mandal falan atmayın

Zehranazz

Ya bu konuyla alakalı bi cevabım yok maalesef ama kendinizin büyüdükçe kulağı mi diklesti benimde scottish fold kedim de varda

UYE

kuşları kaçırmak için sidi koyuyorlardı nasıl yazılıyor bilmiyorum bu kargayı kaçırabilir yada ayna küçük makyaj aynası koyabilirsiniz

ecmerdmr

merhaba, hayır :) benimkisinin kulağı çok az kıvrık olduğu için öyle duruyor:) sanırım scottishlerinde kulak dereceleri var, ben kediminkini bilmiyorum ama :)

ecmerdmr

evet öyle yapacağım, cd takacağım bir de, yavrum lunamda pısıyor camın önüne direkt.

ecmerdmr

evet öyle yapacağım, cd takacağım bir de, yavrum lunamda pısıyor camın önüne direkt.

ecmerdmr

evet öyle yapacağım, cd takacağım bir de, yavrum lunamda pısıyor camın önüne direkt.