Bakarsanız Sevinirim ❤

Hilalllllll

iyi günler dün de sormuştum kedimin kuyruğunda bölgesel tüy dökülmesi var diye lütfen sorucam soruya ön yargılı davranmayın kesimin orasında daha çok tüy dökülmesi olmuş mu diye tükenmez kalemle yukarı aşağı sağ sol noktalar yapsam bi sorun olur mu dün veterinlere gittim veterinler uyuz olabileceğini söyledi ama kaşıntı kızarıklık yok internetten tüm uyuz çeşitlerin baktım 4 5 çeşit varmış hiç birisiyle uyuşmuyor bide sokak kedisi emziriyor dün deyil önceki gün kuzu etli &pirinç yaş mama vermeye başladım sizce ondan da olabilir mi veterinlere soracaktım ama eve gelince aklıma geldi şimdiden çok teşekkür ederim

7 CEVAP

mariaa

Kendi halime bırak lütfen,birincisi kediy kesinlikle çizme hayvan yalar orayı.2.si bak bunu başkasına yada sanada söyledim,sokaktaki kediyle aşırı ilglenip yaş manalara boğma,özellikle anne kediyi,sen böyle yaptıkça sokakta yaşamaya alışamayacak,her zaman yaş mama bulamayacak ve eğer sokaktaki yaşama alışamazsa ölecek.bak üzülmeni istemiyorum ama bende bu hataya düştüm başkaları düşmesin,yapöa bunu o cana,iyilik yapıyorum derken kötülük yapıyorsun farkında değilsin

Hilalllllll

bahçemizde bakıyoruz

mariaa

Anlamadım bahçenizde bakmanıza ilgisi nedir tam olarak

Hilalllllll

ayy pardon ben evliyim yazmışım yanlış yazmışım kusura bakmayı 🤣

Hilalllllll

yani nasıl anlatsam yani her yere gidip öyle gezmiyor onun bahçede evi var orada kalıyor zaten bahçemiz çitlerle kaplı hani sokak kedileri n evliyim kuş tutup yiyorlar ya öyle bir kedi deyil hani yaş mamaya alışmasın diyorsunuz ya ondan geri dönüşünüz için teşekkürler 😊

mariaa

İşte sorunda burada başlıyor.Benimde kedim öyleydi.Sokkta bahçede dışarıda aynı şey.Her yere gidip gezmşuor demişsiniz benimde öyleydi ama dışarıda yaşayan kedi gezmeli ve doğal hayatı öğrenmeli.bir gün başka kedi yabancı köpek veya farklı bir hayvan görse ne yapacak bilemeyecek,arabalar insanlar,sokak kedisi diye illa kul tutacak diye birşey yok ama her zaman onunla olmayabilirsiniz,onu kendinize bağımlı hale getiriyorsunuz siz olmadamda yaşamayı öğrenmeli,lütfen yanlış anlama ama bu kadat üstüne düşersen sonu iyi olmaz

Hilalllllll

tamam söylediklerinizi dikkate alıcam❤