Köpeğim Tavşan Yemine Bayılıyor

UYE

MERHABA karamel maması bitmişti bende beslemek için aşşapıya indim tavşanı beslerken o masum bakışlarla bana baktı bende elimle tavşan yeminde 1 tane verdim bayıldı ödül maması gibi hareketler ediyor her komutumu gerçekleştiriyorsonra hoşuma gitti mama kasesini doldurdum deli gibi yedi zaten hep iştahlı bir köpektir sevdiyse sonuna kadar yer şimdide şüphelendim bir şey olurmu diye tavşan yeminin içeriği hep ot işte yonca falan ama bilemedim sizce sorun olurmu

2 CEVAP

Ixterene

Olmaz

Oqrenerde06

Bizim yavrular biraz kalitesiz şeyleri seviyorlar artık bundan eminim saçma sapan şeylere bayılıyor lar benim kediler de ekmeğe deliriyor bazlamaya krepe 😅😅 Yani sindirim sistemini etkileyebilir çok vermemeniz de fayda var.